Post powitalny

Witam Cię dzisiaj szczególnie uroczyście.

Jest to wyjątkowy moment, bo czytasz teraz mój pierwszy wpis na moim pierwszym w życiu blogu!

Na początek kilka słów o mnie. Poznaj mnie, zobacz kim jestem jako człowiek, jak to się stało, że prowadzę własne biuro, jak trafiłam do zawodu i czy tylko księgowość i podatki leżą w zakresie moich zainteresowań i kompetencji? Czym mogę Cię zaciekawić, w czym mogę Ci pomóc?

Moja pasja życiowa to ludzie i liczby. Nazywam to szczególnym kształtem głowy. Już tłumaczę skąd to wszystko się wzięło. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Ukończyłam Wydział Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, podyplomowo skończyłam Rachunkowość i Finanse oraz psychologię przywództwa na Uniwersytecie SWPS. Jestem Doradcą podatkowym, a także praktykiem NLP. Prawie od trzydziestu lat pracuję z ludźmi, w tym 24 lata w roli przedsiębiorcy. Sporo tego. Jak widzisz, ciekawa mieszanka, która pozwala mi nie tylko na profesjonalną obsługę księgowo-podatkową klientów mojego biura rachunkowego ale daje także możliwość realizowania innych pasji.

Kocham ludzi, uwielbiam patrzeć jak rosną w siłę, osiągają sukcesy życiowe i zawodowe. Cieszy mnie, jeśli mogę mieć w tym swój udział. Umiejętności teoretyczne i wiedzę praktyczną wykorzystuję w obszarach zarządzania zespołem, pracy ze stresem, rozwiązywania konfliktów, zarządzania zmianą, odkrywania i wzmacniania potencjału. Jestem pasjonatką możliwości ludzkiego mózgu oraz wykorzystywania jego możliwości.

Zupełnie prywatnie mama dwójki dorosłych dzieci.

Czego możesz się po mnie spodziewać?

Co innego dam Ci jako mama, co innego jako przedsiębiorca-mentor, co innego jako doradca podatkowy, co innego jako finansista, czy inwestor. Takiej mieszanki możesz się spodziewać. Dodam, że poza ciekawostkami znajdziesz tu także treści komercyjne, bo ten blog stanowi również część mojego biznesu .

Zapraszam. Dziel się ze mną swoimi uwagami i spostrzeżeniami. Pytaj, a chętnie odpowiem. Jeśli jesteś już aktywnym przedsiębiorcą zapisz się do newslettera – uwolni Cię to od poszukiwania nowości podatkowych w internecie, bo dostaniesz tę informację ode mnie. Rozgość się i poczuj jak u siebie.

Serdeczności
Katarzyna Wróblewska

Komentarze do “Post powitalny”

 1. Gratuluję Pani Kasiu umiejętności łączenia pasji z pracą. Jest Pani świetnym doradcą podatkowym, a przy tym mentorem i przyjazną duszą. Współpraca z Panią to przyjemność.

 2. Pani Kasiu, co napisać, poza tym, że podziwiam przedsiębiorczych ludzi, którzy poświęcają się realizacji swoich pasji i stawiają na ciągły rozwój. Brawo! A dla mnie, jako że podjęłam decyzję o prowadzeniu własnego biznesu i jestem na początku tej drogi, osoby takie jak Pani, są inspiracją do nieustannego rozwoju bo dowodzą, że warto inwestować w swoją pasję i rozwój, zarówno osobisty, jak i zawodowy. Pozdrawiam i gratuluję!

  1. Katarzyna Wróblewska

   Zawsze warto inwestować w siebie !
   Sięgać po marzenia i zrywać gwiazdki z nieba.
   One są dla nas ❤
   Brać i cieszyć się 😊

  1. Zapraszam, rozgość się ❤
   Będzie ciekawie i różnorodnie.
   Podatki użytkowo , księgowość czasami pół żartem, pół serio.
   Dla początkujących i znających temat.
   Spotkania z ciekawymi ludźmi, których znam i chcę ich przedstawić światu, bo wiem, że warto 😊
   Uwielbiam kojarzyć “pasjonatów” ❤

  1. Dziękuję 😊

   Zależy mi na Waszych pytaniach, bo treści (te księgowo-podatkowe) mają być użyteczne.
   Treść dla treści – nie ma sensu.

   Będę też poruszać zupełnie inne obszary
   Jako przedsiębiorca mam do dania wiele tym, którzy dopiero zaczynają.
   Ponad 20 lat własnego biznesu to worek doświadczeń 😊

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *