Cennik usług podstawowych

Skoro jesteś w zakładce “cennik” oznacza to, że interesuje Cię wysokość stawek podstawowych.
Możesz chcieć skorzystać z usług podstawowych.
Wiemy też, że możesz mieć potrzeby wykraczające poza schemat, a my jesteśmy w tym zakresie otwarci na Ciebie i Twoje propozycje. Gdy nas odwiedzisz i opowiesz o swojej firmie, zastanowimy się wspólnie, jakie rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze.
Poniżej znajdziesz przykładowe ceny, jakich możesz się u nas spodziewać.  “Przykładowe” oznacza: nie sztywne.  Nie chcemy, abyś czuł się u nas jak firma traktowana sztampowo.  Jesteś dla nas osobą wyjątkową i chcemy traktować Cię indywidualnie.  Ceny są podane w wartościach netto.

Ryczałt ewidencjonowany

od 100 zł

Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów

od 200 zł

Księgi Handlowe

od 1500 zł

VAT - dla karty podatkowej

od 60 zł

Ważna sprawa

Gdy się spotkamy, może się zdarzyć, że zaproponujemy Ci inną stawkę niż ta w tabeli. Zależy to od tego, w jakiej branży działasz, ile masz dokumentów miesięcznie, ilu zatrudniasz pracowników, jakiego rodzaju problemy ewidencyjne u Ciebie występują.

Przykład:

Inna będzie cena dla działalności handlowej prowadzonej stacjonarnie, inna dla działalności wysyłkowej, a inna w przypadku, jeśli występują u Ciebie rozliczenia zagraniczne. Dlaczego ? Bo Twój osobisty opiekun w każdym z tych przypadków musi wykonać inne czynności i posiadać inną wiedzę. Przy tej samej ilości dokumentów czas pracy zużyty na rozliczenie jest inny, zatem cena nie może być identyczna.
Właśnie dlatego, zanim zapytasz o cenę – zapraszam na kawę. Porozmawiamy i znajdziemy wspólnie to, co jest najlepsze.

Cennik usług dodatkowych

od 500 zł

stawka za godzinę – 160 zł

szt. – średniomiesięczna stawka

od 50 zł

od 70 zł

stawka za godzinę – 300 zł

szt. – 150 zł

jednorazowo – 60 zł

szt. – 60 zł

Uwaga:

Zasadą jest dostarczanie dokumentów do biura w terminie do 7-go dnia miesiąca za miesiąc poprzedni (daj żyć księgowej, ona też ma rodzinę i chce wychodzić z pracy przed północą). W sytuacji opóźnienia, gdy dokumenty zostaną dostarczone po 15-tym dniu miesiąca (nieważne z jakich przyczyn) naliczana jest opłata dodatkowa w wysokości 20% ceny podstawowej.